Заповніть свої дані і ми з Вами звяжемося
Хорошого дня!

Лікування геморою

Швидке, безболісне і малоінвазивне лікування гемороїдальних вен лазерем. Повна відсутність розрізів і шрамів.
СУТЬ ПАТОЛОГІЇ
Однією з найпоширеніших хвороб являється ГЕМОРОЙ. Геморой означає збільшення гемороїдальних вузлів що може проявлятися періодичною кровотечею і запаленням. Сприятливими факторами для його виникнення є сидячий спосіб життя, запори, зловживання алкоголем.


ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ?

В комплексний підхід лікування повинен розпочатися оглядом у лікаря проктолога. Але, на жаль не кожен звертається з цією проблемою до спеціаліста, боячись операції та небажаних ускладнень, що можуть виникнути після них.
Ще недавно ГЕМОРОЙ лікувався лише операційним способом. На сьогодні підхід до розв'язання цієї проблеми змінився. У Медичному Центрі Життя-Київ проводиться тільки безопераційне, швидке та безболісне лікування.

У Медичному Центрі Життя-Київ лікування проводиться лазерним методом.
На даний час ми застосовуємо мініінвазивне лікування гемороїдальних вузлів, в результаті чого немає ран і не потрібен загальний наркоз. Лікування без відкритого хірургічного втручання — правильний і сучасний метод лікування. Завдяки, технологічним новаціям, лікування геморою стало ефективним та безпечним.
Ніші фахівці зі стовідсотковою впевненістю Вам скажуть, що лазерні технології здатні впоратися з хворобою на будь-якій стадії.


Лазерна абляція вузлів — це одне з сучасних розв'язання проблеми. Лазерну абляцію застосовують для видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів.
Операція проводиться променем лазера, який за рахунок теплової енергії випаровує тканину вузла, "заварює" просвіт кровоносних судин. При тепловій дії тканини вузла руйнуються, на їх місці надалі сформується сполучна тканина. Це практично безкровна операція, оскільки "спаювання"просвіту кровоносних судин відбувається практично моментально.

РЕЗУЛЬТАТ

Операція проводиться в амбулаторних умовах, пацієнт йде з медзакладу відразу після операції. Після процедури не залишаються шрами та рубці. Короткий термін відновлення після операції — низька інтенсивність післяопераційного больового синдрому.
Made on
Tilda